İletişim

Mahmutbey İstoc Ticaret Merkezi Öksüzoğulları Plaza 2413 Sk. No: 5/71-B Blok:E-1 Kat:7 Güneşli-Bağcılar/İstanbul

info@evfed.org.tr

+90 212 243 62 00

// EVFED

AGİD

AGİD – Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği 1997 yılında 19 aydınlatma armatürü ve komponenti üreticisi firma tarafından aşağıdaki temel hedefleri gerçekleştirmek amacıyla kuruldu.

// EVFED

MOBSAD

Mobilya Sanayi İş Adamları Derneği (MOBSAD), mobilya sektörüne ilişkin sorunların, mobilya sanayinde faaliyet gösteren iş adamlarının, birlik ve beraberlik içinde hareket etmeleriyle çözüme kavuşacağı inancı neticesinde kurulmuştur.

// EVFED

PAGDER

Türkiye plastik sektöründe faaliyet gösteren firmaları tek bir çatı altında toplamak amacıyla 1969 yılında kurulan PAGDER Plastik Sanayicileri Derneği yaklaşık 500 üyesiyle plastik sektörünün en etkin sivil toplum örgütlerinden biridir.

// EVFED

PASDER

PASDER, Paslanmaz çelik kullanımını geliştirme ve yaygınlaştırma derneğidir.

PASDER ARALIK 2006 tarihinde kurulmuştur. PASDER Avrupalı Paslanmaz Çelik Üreticileri Birliği EURO-INOX üyesidir. PASDER Dünya Paslanmaz Çelik Birliği ISSF Worldstainless üyesidir.

// EVFED

TUSİD

TUSİD, endüstriyel mutfak, çamaşırhane ve servis ekipmanları alanlarında faaliyet gösteren firmaları bir araya getiren bir ekonomik sektör örgütüdür. 1991 yılında kurulan derneğimiz, sektörünün ilk ve tek kuruluşudur. İşkollarımızın önde gelen tüm firmalarını çatısı altında toplamıştır.

// EVFED

ZÜCDER

ZÜCDER-Züccaciyeciler Derneği 2004 yılında kurulmuş olup, porselen, seramik, cam, plastik, metal, ahşap sofra ve mutfak eşyasından hediyelik dekoratif eşya, endüstriyel mutfak ve elektrikli ev aletlerine kadar geniş bir yelpazeden oluşan ev ve mutfak eşyaları sektörünün çatı sivil toplum örgütüdür.